Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemre most lett rárakva a...

A gépemre most lett rárakva a windows 10, hogyan tudom visszaállítani az egeret egykattintásúra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mi ez, de alig tudom kezelni így a gépet, mindig kettőt kell kattintani, hogy történjen valami és a másik, ami nagyon idegesít, hogy amikor csak egyszerűen arrébb akarom vinni a kurzort és semmit nem szeretnék kijelölni, mégis kijelöli a szöveget, és egyéb fura dolgokat is csinál. Hol lehet ezeket beállítani? Az egér beállításainál már mindent megnéztem, de tényleg mindent, tehát nem ott van. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

#egér #beállítás #kattintás #egérbeállítás #egykattintás
2018. aug. 10. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Az összes Windows ugyan úgy kezeli az egeret alapbeállításban, nem kell állítani. Inkább válts usb portot vagy ellenőrizd, jó e az egér.
2018. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!