Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy bootcamp programozói...

Egy bootcamp programozói tanfolyammal lehet kapni állást külföldön?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy itthon Magyarországon hiányszakmának számít az informatika, de külföldön is dolgozhatok, ha elvégzek egyet? Codecool/GreenFoxAcademy-re gondoltam. Svájcban szeretnék munkat találni.

2018. aug. 12. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Persze, takarítóit.
2018. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha ismerik a magyarországi viszonyokat, akkor mindenképpen többre becsülnek egy ilyen tanfolyamot, mint egy Magyarországon szerzett diplomát.
2018. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
siman, mar kuldik is a magangepet erted :)))
2018. aug. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké nyilván nem magángépre számítok :D

Ez megnevettetett. Tapasztaltak véleményét kérdezem! A kérdést pontosítom akkor: külföldön szóba állnak az emberrel diploma nélkül? Ha meg van a megfelelő tudásod a szakmához. És itt nem takarítóra gondolok.

2018. aug. 16. 14:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, nyilván kell diploma elobb-utobb, de azt nem Magyarországon szeretném elvégezni.
2018. aug. 16. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Külföldön már egyre inkább jellemző, hogy nem a diplomát nézik, hanem a szakmai tudást. Már csak azért is, mert sok országban semmilyen összefüggés nincs a kettő között (így Magyarországon sem). Mondom ezt úgy, hogy nekem is van diplomám, de ki merem jelenteni, hogy semmi hasznosat nem tanultam az odáig vezető úton.
2018. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy egy Bootcamp tanfolyamtól se diplomája, se szakmai talasztalata nem lesz.
2018. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!