Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a számító...

Miért nem kapcsol ki a számítógépem teljesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amikor ki akarom kapcsolni a gépet nem kapcsol ki teljesen. Minden leáll csak,de a gépen világít a bekapcsoló gomb és pár ventillátor még mindig forog. Nem tudom mi lehet a probléma, de amióta ez a gépem van azóta csinálja ezt. Amikor vettem a gépet win10 32-bites rendszer volt rajta. Akkor kikapcsolt normálisan. Felraktam a 64-bites verziót már nem kapcsol ki teljesen. A Tápot kicseréltem egy Chieftec ELP-500S-re. Nem oldotta meg a problémát. Olvastam a neten valami Chipset drivert kell visszaállítani régebbi verzóra win10-en,de ugyanúgy csinálja. Megpróbáltam a leggújabb drivert felrakni amimax win8 kompatibilis. Telepítés közben lefagy a gép vagy fekete kijelő, már nem emlékszem rá mit csinált. Az a lényeg hogy nem működött és nem maradt semmi segítség hátra. Azóta is úgy kapcsolom ki a gépet hogy pár másodpercig benyomom a bekapcs gombot. Mai nap azt vettem észre hogy áramszünet után magától bekapcsolt a gépem. Nem akarok komoly bajt a gépembe szóval inkább tovább keresek megoldásokat. Tudnátok nekem segíteni?

Spec:

Alaplap : Foxconn H61-MXV

Processzor: Intel core i3 2130

RAM:6gb DDR3

Videókártya: MSI GTX 760

Táp:Chieftec ELP-500S

SSD:SanDisk SDSSPD128G

HDD:ST3320620AS.



2018. aug. 14. 15:12
 1/4 anonim válasza:
Szerintem megsérült a táp.
2018. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami alapból volt benne táp ugyanezt csinálta,szóval én azt kizártam.
2018. aug. 14. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább az alaplapra gyanakodnék.
2018. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem driver baj lehet.. Mert win 10 32 bitesen működött..
2018. aug. 15. 03:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!