Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom le ellenőrizni?

Hogyan tudom le ellenőrizni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom le ellenőrizni azt,hogy hány eszköz van a wifimre csatlakozva?

2018. aug. 15. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
a router menüjében
2018. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
be, ki, le, fel, stb
2018. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A router menüjét hol találom?
2018. aug. 15. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
google: "router típusa" + menü szavak. és ott szépen megtalálod melyikbe hogy kell belépni.
2018. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

keresőbe írd be, hogy parancssor (vagy cmd) jobb klikk futattás rendszergazdaként (vagy ctrl+shift-el kattints rá bal egér gombbal) -->feljön egy ablak és ahol azt látod, hogy default gateway(alapértelmezett átjáró) abban a sorban lévő ip-t írd be a böngésző címsorába. Itt kéri a felhasználó nevbet + jelszót (ez a router oldlaán/alján rajta kell legyenb) ezt beírod és meg is avgy).


ui.:a D.G. ip-t megtalálhatod úgyis, hogy alul a tálcán jobb oldalt a kis számítógép ikonra jobb gombbal rányomsz ott hálózati és emgosztási központ -->adapterbeállítások->az ott megjelenő "gép" ikonra duplán rányomsz majd részletek

2018. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 kifelejtetted, hogy ipconfig

Így nem fog szegénynek semmi feljönni :D

2018. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!