Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wimdows nelkuli Lenovo 320...

Wimdows nelkuli Lenovo 320 laptopot hogy kell elinditani?

Figyelt kérdés

Most vettem az elado azt mondta nem kell Windows ig is lehez internezezni....Bekapcsolom kiirja a DOS verziot )fekete háttér) "Enter new time" ezt irja hiaba enter-ezek akkor feljon a "C" villog a kurzor.

Mi a fenet kell most csinálni?

Köszönöm.


2018. aug. 16. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Vidd el a legközelebbi informatikus haverodhoz, aki majd telepít rá egy Windowst.
2018. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne már :( Nemtudom kihez vinni, aur mondta az elado igy is elindul es tudok internetezni, 10 ezerrel tobbert vehettem volna Windos-al is, de az nem kell en csak internetezni szeretnék rajta. Miert hazudjak hogy is is működik :(
2018. aug. 16. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Megtörtént. Operációs rendszer nélkül ennyit tud.
2018. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs hozzáértő haverom...en sem ertek hozza, akkor nem irtam volna ide.:(
2018. aug. 16. 17:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat holnap vissza fogom vinni hoy miert verik at az embert :(
2018. aug. 16. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 van rajta OS :)


Kérdező, tölts le egy Linux Mint telepítő dvd képfájlt (valahol egy működő gépre), írd ki és telepítsd a saját gépedre! Van szép leírás, ami kb arra jó, hogy lépésről-lépésre meggyőződsz róla, hogy semmi nehéz nem lesz a dologban, nem is kell leírás (emellett nagyon is ajánlott végigrágni).

2018. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, DOS van rajta.. hát lehet még ahhoz sem értek amit ajánlassz... inkább visszaviszem, remélem kicserélik a Windows-osra plusz díj nélkül.
2018. aug. 16. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az azért elég extrém lenne.
2018. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!