Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung telefonok "zenei...

BVB fangirl kérdése:

Samsung telefonok "zenei beállításaihoz" ért valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Annyi kérdésem lenne, hogy (mivel nem vagyok nagy informatikai zseni, és nem értek a telefonokhoz...) amikor megnyitom a zenéket, és kiválasztok egy számot... pl.. F.T Island - Take me now akkor azt a számot be tudom állítani ébresztőnek, meg csengőhangnak.


Van olyan választási lehetőség, hogy csak az elejéről, vagy hogy a kijelölt részektől játsza a számot..

Node...

amikor rányomok arra, hogy "kijeolt részek" akkor berak 1 random részt, amit nem én választottam...

Valaki tud nekem segíteni abban, hogy hogyan állítsam be azt, hogy pontosan mikortól játsza a számot?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2018. aug. 16. 21:21
 1/2 anonim válasza:
100%
Sehogyan. Maximum egy Play Áruházból letöltött alkalmazással, de ebben sajnos nem tudok segíteni, hogy van-e olyan applikáció, mely segítséget nyújt ebben a problémában. Alternatívának azt tudom ajánlani, hogy asztali gépre letölthető Audacity programmal a zenének azt a részét, melyet ébresztőnek szeretnél beállítani, vágd ki, és csinálj belőle egy új fájlt. Ezt rakd rá a telefonra, és állítsd be, hogy azt a számot játssza le, melyet megvágtál.
2018. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh. rendben :) arra én is gondoltam már, hogy megpróbálom megváhni XD. Köszönöm a segítséget :)
2018. aug. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!