Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a teendő? "Úgy tűnik, hogy...

Mi a teendő? "Úgy tűnik, hogy ezt a funkciót a megengedettnél intenzívebben használtad. A használatáról ideiglenesen le vagy tiltva. "

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fenti üzenetet írja ki a Messenger, amikor kódot kérek, hogy beléphessek rá. Hogyan tudom ezt megoldani, vagy pontosan mennyi az az ideiglenes idő?


Köszönöm!


2018. aug. 17. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár nap valószínűleg. Megoldani nem lehet, a túl sok próbálkozást veszi gyanús tevékenységnek és ezért tilt el róla. Bármilyen trükközés csak rontja a belépésed esélyét. Várj mondjuk hétfőig és addig ne kérj kódot. Saját magaddal szúrsz ki ha nem bírod türelemmel, a megvonási tüneteket pedig túl kell valahogy élni.
2018. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm! :)
2018. aug. 17. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Én 2018 nov. 5-től tapasztalom ezt, de kizárólag akkor, ha csoportban posztolok, vagy kommentelek. A vicc az, hogy kb. félórát-órát enged tevékenykedni, aztán letilt, annak ellenére, hogy max 1 vagy 2 posztot teszek közzé! Aztán másnap feloldja, és kezdődik minden előlről. Fogalmam sincs, miért csinálja, de baromi bosszantó!

2018. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok !


Nálam is fellépett ez a lepra ! Az a furcsa, hogy minden ismerősömre kiterjed a tiltás, de aki a hírfolyamba megjelenik, annak tudok írni !!! Az oldalaikat, az ismerősökét sem tölti be, ha önálló fülön van (chrome böngésző) Van egy nagyobb oldalam és egy csoportom is, oda mehetek !!! Miért??? Semmilyen hibaüzenet eddig nem jött, se a tiltás okát (általános tájékoztatás), sem a mértékét, sem az idejét, sem a kiterjedését nem tudom !!!


Engem nagyon kényelmetlenül érint, mert bírósági ügyekhez is kellenek róla adatok !!! Egy rémálom !!! Kb. mintha valaki minden értesítés nélkül részlegesen tiltaná a bankkártyád, vagy a személyid, vagy a jogsidat, stb. !!!! MEGÁLL AZ ESZEM ETTŐL A HALLGATÓS SUNNYOGÁSTÓL !!!

2019. ápr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!