Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bekapcsoltam a gépet beindulna...

Bekapcsoltam a gépet beindulnak a ventilátorok és kikapcsol aztán megint be de se kép se hang. Hogy lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

Kb 4 napig nem volt bekapcsolva és mikor bekapcsoltam először volt kép de nem működött se az egér se a billentyűzet aztán megnyomtam a reset gombot és utána mikor bekapcsolt kb 10mp-ig hallottam a ventilátorokat és aztán kikapcsot 5mp-ig. Aztán megint beindul de se kép se hang formájában nem ad ki hibajelzést csak a gép elején egy narancssárga led világít kb 10mp-ig aztán kialszik. Minden ventilátor forgott kivéve a videokártyáé (az első 5mp-ben az is jó volt) de ha az alaplapiba dugtam a kábelt akkor is ugyan az történt (amikor egy hétig nem volt bekapcsolva akkor is ez volt de akkor valahogy megoldottam csak már nem tudom hogyan) (a monitor azt írja hogy energiatakarékos módba vált pedig azt nem szokta és igen be van kapcsolva)

videokártya: GTX 1050TI


2018. aug. 18. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én alaplap vagy tápegység hibát mondanék. Milyen tápod van? Az alaplapon nézd meg, hogy nem púposak-e a kondik. Nézd át a kábeleket, érintkezéseket is.
2018. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A táp egy hkc usp 5550
2018. aug. 18. 22:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van a hiba oka, dobd ki azonnal mielőtt bármi mást tönkretesz.
2018. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy mertek egyátalán ilyen szar tápot venni.
2018. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy FSP Hyper táp vágott tönkre egy 300 ezres PC-m, pedig pár éve még azt ajánlották agyba főbe, ritka fos hulladék.
2018. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom az fps-t sem. Elég gyatra az elektronikája. Inkább chieftec de abból is egy jobb fajtát. Nekem egy eco van benne. Irodai felhasználásra szánják ezeket, dehát huzamosabb üzemre. Elektronikailag engem meggyőzött.
2018. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor veszek egy jobb tápot gondolom megviselte az az 5 év amíg megvolt...
2018. aug. 19. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyit sose várok

30000 órát szavatolnak az smd kondikra. Inkább eladom és cserélem 5. évre. De erősen függ, mennyire vigyázol a gépre. Ha bem porolod ez le csökken 3 év vagy kevesebbre.

2018. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg másik táppal.a vga is lehet hibás, esetleg kimozdult a foglalatból.de erősen táp hiba szaga van, mintha kifagyna a szuflából.
2018. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!