Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tálcámon miért így mutatja...

Vipera120 kérdése:

A tálcámon miért így mutatja az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Új videókárytám lett és azóta így mutatja a tálcán a megnyitott programot ha ráviszem az egeret ( [link]

Eddig úgy volt hogy egymás mellett mindakettőnek mutatta kicsiben a képét.


Mit kell beállítani hogy visszaálljon?



#tálca #cica #Windows 10 #ezeket minek írom ide
2018. aug. 21. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Tálcára jobb gomb: Tálcabeállítások. Itt legörgetsz, és lesz egy olyan, hogy: Tálcagombok összevonása. Itt tudod beállítani.
2018. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én így értettem: [link]

Pl. ha a google chrome 2x van megnyitva akkor mind a kettőt így mutatja egymás mellett és nem úgy mint az előző képen egymás alatt kicsibe

2018. aug. 21. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ezt csinálja, lett rá végül valami megoldás?
2019. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Beállításszerkesztőben (Regedit) kell mókolni (beállítani) egy értéket.


1. futtatás -> regedit (windows + r)

2. HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Taskband ezt bemásolod az elérési úthoz -> Enter

3. Megkeresed a "NumThumbnails" nevű file-t és átírod az értéket arra a számra (16os számrendszerben) amire szeretnéd. Ez a szám határozza meg, hogy hány ablakot jelenítsen meg, ha ráviszed az egered az alakmazás ikonra. Ha ennél több van, akkor már csak listázza.

Én speciel 9-re állítottam be, mert ez a max ami kifér.


3.1 Ha nincs ilyen file, akkor:

Taskband mappára jobb klikk -> Új -> Duplaszó (32 bit) [Angolul DWORD (32 BIT)] aminek a neve -> NumThumbnails legyen az értéke pedig tőled függ, ahogy előbb leírtam.

2019. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most láttam ezt a válasz de működött. Köszi ;D
2020. máj. 28. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!