Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számitógépemen beállítottam...

Kiszsombor9 kérdése:

A számitógépemen beállítottam a maximális memóriát és újraindítottam. De a gép nem indult el csak fekete képernyő. Behoztam a hibaelhárítási menüt. És ott van ilyen hogy parancssor. Elvileg parancs írásával vissza lehet állítani a memóriát. De hogy?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 16:33
 1/3 Szirty ***** válasza:

"A számitógépemen beállítottam a maximális memóriát"


Ezt pontosan hogyan is csináltad? Leírnád? (Azzal együtt hogy milyen oprendszert használsz)

2018. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megnyomod a win gomb melletti nagyítót.ÉS beírod rendszerkonfiguráció.Fent a füleknél katt rendszerindítás.Katt speciális beállítások.És ott bepipálod a maximális memóriát majd újraindítod a gépet.

Oprendszer: win 10 64bit

2018. aug. 22. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:

bcdedit ( [link]


A boot menü bejegyzés azonosítóját a parancs paraméter nélküli kiadásával láthatod (bár valószínűleg egy van, és akkor arra hivatkozhatsz a {current}-tel, ez az, amivel legutóbb indult a Windows.


A memória paraméterekről itt olvashatsz:


[link]


Legjobb, ha lemásolod a menü bejegyzést, mielőtt totál szétcseszed.

2018. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!