Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden oldalról lehet képernyő...

Minden oldalról lehet képernyőképet készíteni?

Figyelt kérdés
az egér jobb klikkelése után van egy olyan opció hogy készítsen képernyőképet! Ez oké mert menthetem az adott oldalt csak ezt nem mindenhol engedi! van olyan beállítási lehetőség vagy program ami ezt lehetővé teszi?
2018. szept. 2. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A "Print Screen" billentyűvel tudod ugyanezt :) Nem kell ehhez semmiféle külön program...
2018. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak szemből lehet.
2018. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Print screen gomb, majd paintet megnyitod, és ctrl + v (beillesztés), bal fent-> mentés másként -> jpeg(vagy amilyen formátumot akarsz)


Vagy:

Én programot használok, Lightshot.

Printscreen gomb megnyomására kijelölhetem a területet és feltölthetem, vagy egyből lementhetem a képet. (Mivel nekem sokszor kell képet küldenem, ezért használom ezt)

2018. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a print screen-nel túl alssú lenne mondjuk 100 oldal lementése!

olyan oldalról kéne leszedni ahol a javascript alkalmazása kötelező!

2018. szept. 2. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez esetben Lightshot: printscreen gombot megnyomod, kijelölöd az egész képernyőt, floppy ikonra rákattintasz, és adsz neki egy nevet. Alapból jpg formátumba menti.


Kb. 8-10 mp 1 kép lementése

2018. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha több 100 oldalról kéne képernyőlenyomat, én videórögzítést javaslok inkább, ami felveszi AVI-ba, ami a képernyőn látható.
2018. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és hogy kell videót készíteni arról ami a képernyőn van?
2018. szept. 2. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Bandicamot letöltöd, azzal fel tudod venni aviba vagy mp4be
2018. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az utolsó mondja :) letöltesz egy erre való programot, pl. a Bandicam. Egy gombot megnyomsz, amivel elindul a felvétel, és amikor már eleget vettél fel, leállítod.
2018. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!