Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Intel HD graphics mennyire...

Excetur kérdése:

Intel HD graphics mennyire erős? Mire elég? Mennyivel rosszabb mint egy AMD Radeon 520,2 GB vagy Intel HD 620?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 11:15
 1/2 szántóvető ***** válasza:
jó lenne tudni hogy milyen proci mellé van beágyazva.egyébként elég gyenge,arra jó hogy megnézz egy youtube videót 2k felbontásban.böngészős játékok is elfutnak rajta gond nélkül.a radeon 520 is gyenge.ami olcsó az az mx130+i3,ilyen noti van most az euronicsban 130e alatt.
2018. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nyilván más feladatokhoz kell egy dedikált videókártya, és másra ideálisak ezek a laptopokhoz kialakított grafikus vezérlők. Valóban függ attól is, hogy milyen processzor van a grafikus kártya mellett.

Nekem Intel HD 520-szal van tapasztalatom (i5-5300U + 8GB RAM + 256GB SSD). Én meg vagyok elégedve vele, netezéshez, irodai munkákhoz tökéletes, illetve én Adobe Photoshopot és egyéb képszerkesztő programokat is használok, és azok is problémamentesen futnak.

Nem játszom ezen, de régebbi játékok, nyilván megfelelő beállítások mellett elfut(hat)nak, viszont alapjában véve ezek közel sem játékra lettek kitalálva.

2018. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!