Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy 104 perces...

Hogyan lehet egy 104 perces mp3 hangfájlt 109 percessé alakítani?

Figyelt kérdés

Helló

Van egy videóm, ami 109 perces, és van hozzá egy hangfájl, ami 104 perces, de nem rövidebb, hanem gyorsabb lejátsz sebesség, vagy mi... De ezt leszámítva tökéletesen passzolna.

Ahogy a SubtitleEditnél a Synchronization/Change FrameRate menüpont, ahol from FrameRate 23,976 to FrameRate 25, és KÉSZ, tökéletes a felirat. De audió fájlnál ez mivel oldható meg?

KÖSZI!!!



2018. szept. 7. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen hangszerkesztővel (Audacity, SoundForge, stb.) le tudod lassítani.
2018. szept. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Audacity - hatásd - tempo változtatása.

Itt kábé 5%-ra állítod (109/104) a növelést....

2018. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Audacity nem csak időt, hanem képkockaszámot is tud használni 'mértékegységnek'. Úgy nagyon pontos eredményt kapsz.
2018. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

KÖSZI szépen, akkor most egyelőre az lesz, h kipróbálom, és visszaírok.

Addig is ez a képkockaszámos beállítás nagyon tudna érdekelni, ez hol állítható be, hogy eszerint csinálja?

KÖSZI a gyors segítséget!!!

2018. szept. 8. 08:25
 5/9 anonim ***** válasza:

# 3 vagyok ismét.

Hülyeséget írtam, nálad nincs szükség erre. A két filmed azonos számú képkockából áll.

2018. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olyannyira hülyeséget írtál, hogy szó sem volt két filmről...
2018. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, megpróbáltam, betallóztam a mp3-fájlt, kijelöltem az összest, majd Hatás/Tempó változtatása, beírtam az 5%-ot, megcsinálta, aztán mikor próbáltam mp3-ba exportálni, ez a nyomorult Audacity azzal szívózik, h Nem sikerült megnyitni az mp3 programkönyvtárat, és Okézzam le neki, aztán nincs tovább.


Ennyit erről...

2018. szept. 11. 11:54
 8/9 A kérdező kommentje:

Ugye, csak nem adtam fel, cssak megpróbáltam, rátaláltam erre a fura nevű dll-re, amit akart a rendszer, és felrakattam, ahogy kell, és igen, így már elvégezte, amit kellett, szépen el is mentettem mp3-ba, és okés.

Tehát igen: Betallózni az mp3-fájlt, mindet kijelölni, majd Hatás/Tempó változtatása.

Végül szépen exportálni mp3-ba, és így TÖKÉLETES!!!

Még annyit, hogy eszerint ha 5 perccel nagyobbra akarom a hangot, (tehát 104 percről 109-re), akkor a Tempó változtatásánál nálam -5%-ot kellett állítani :)


Még egyszer KÖSZI a segítséget, nagyon jól jött!!!


Még sokat fogom ezt használni :)

2018. szept. 11. 12:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. MP3-hpz kell a lame.dll a megfelelő helyre. Szépen megoldottad...
2018. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!