Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan problémám,...

Lenne egy olyan problémám, hogy amikor a laptopomhoz csatlakoztatom a fülhallgatót, akkor annak mindössze az egyik hangszórója működik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Telefonomhoz csatlakoztatva ugyanúgy szól mindkettő. Ezt körülbelül egy 2-3 napja csinálja, eddig soha nem volt baja, vagy négy fülhallgatót próbáltam, de csak az egyik fele szól mindig.

2018. szept. 20. 14:40
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Nézd át az audio beállításokat. Nemrég hasonló hibával kerestek meg. A sztereo balansz el volt húzva balra...
2018. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megnéztem, mindkettő jobbra van húzva, sajnos nem ez a probléma :( de azért köszönöm
2018. szept. 20. 15:09
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Középen kell lennie...
2018. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, már látom, én mást néztem az audio beállításoknál, ahol a "balansz" opciónál "L" és "R" van, és mindkettő jobbra 100%on áll.


Viszont megkerestem amit mondtál, és az pontosan középen áll. Szóval akkor nem tudom mi lehet a probléma.

2018. szept. 20. 19:43
 5/5 Dongaben ***** válasza:

2-3 napja? Látatlanban mondanám, hogy Win 10...

Akkor telepítsd újra az audio drivert a laptop gyártó honlapjáról, és jó lesz. Ez van... Kicsit kezd olyan lenni, mint a Vista volt anno...

2018. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!