Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pcx-en ha rendeltem egy...

Pcx-en ha rendeltem egy terméket tegnap, és ma még rendelek két kábelt (300ft) akkor újra felszámolják az 1000 Ft szállítási díjat? Mert a számlázásnál beszámolja pedig ugyanazokat az adatokat adom meg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok regisztrálva pcx-en.

2018. szept. 23. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyben rendeled meg akkor nem.
2018. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
100%
Rendelés előtt fel kellene venni velük a kapcsolatot és meg kellene próbálni egyeztetni.Gondolom, kaptál valamilyen visszaigazolás, annak van sorszáma vagy meg is adtak egy rendelésszámot.Arra hivatkozhatsz, mert ha két külön rendelésnek veszik, az két szállítási költséget jelent.
2018. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Egy bizonyos ideig, míg fel nem adják van olyan opció a rendeléseknél, hogy "hozzárendelés".

Ha nem így tettél, hanem külön rendelést csináltál, akkor külön is küldik. De míg fel nem adják a csomagot, elvileg tudsz variálni telefonon vagy e-mailben, utána már nem.

2018. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már írtam Nekik, de hétvégén ugye Elvileg nincsen vevőszolgálat.
2018. szept. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!