Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gépet tudok csinálni...

Milyen gépet tudok csinálni 200 000-300 000-ből?

Figyelt kérdés

Kb ebben az árban szeretnék egy PC-t, teljesen az alapoktól, monitor billentyűzet egér és gépház van hozzá. Ár-érték arányban a lehető legjobbat szeretném. A mai játékokat lehetőleg közép-magas beállítások mellett futtassa 60 FPS-el. Játékok között gondolok a Fortnitera, a PUBGre, F1 2018,FIFA 19,esetleg a BeamNG, és 3-5 évig ne kelljen teljesen újítani. Ebben az árban megoldható? Nem most gondoltam megvenni, karácsony környékére gondoltam. Nézegettem teszteket, AMD-t nem nagyon szeretnék, I5 vagy I7, videókártya minimum egy 1050TI,RAM 8 vagy 16 GB. Amennyiben belefér lehet egy monitor, billentyűzet és egér is, de nem fontos. Illetve fejhallgató érdekelne még, nem e-bay vedd. Eg 2000 ft, mert az nagyon nem jó, nekem 2 hét alattelromlott. Nem is szeretnék 50 000 fölött költeni fejhallgatóra, de lehetőleg legyen normális hangja és mikrofon rajta. Ha még belefér akkor egy kormányt is javasolhattok, azt is tervezek

Válaszokat köszönöm



#FIFA #F1 #Fortnite #PUBG #200 000-300 000
2018. szept. 29. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Marpedig intelt nem eri megvenni, karacsonyra megjobban elszallnak a proci araik
2018. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor mikor érdemes procit venni? És ha nem Intel, akkor milyen AMD-re gondolsz? Választ köszi
2018. szept. 29. 14:00
 3/3 anonim válasza:
0%
En nem tudok de keress ra youtubon Shadow warriorra es irj neki emailt. Ő elég profi ebben a témában.
2018. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!