Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit er a laptopom jelenleg...

Mennyit er a laptopom jelenlegi alapotaban?

Figyelt kérdés

Nem feltetlenul adnam el, foleg ha kb semmit se erne.

Igy nez ki:

[link]


-i7-7500U

-8gb ram

- intel hd 5000 videokartya, az amd 4gb videokartya az

kiegett valoszinuleg mert nem ismeri fel a laptop sem linuxal, sem mas windowsal.

-1tb hdd

-full hd

-van valami 3d kameraja vagy mi, amivel tudsz jatszani ilyen kezzel mozgatos jatekokat meg nemtom miket, nem hasznaltam 1x probaltam az megy.

-kb.3 eves

-van billentyuzet vilagitas (feher szinu)


Ugy oszinten nem megy olyan jol, de pl egy hetkoznapi embernek aki csak netezik megfelel. Jatekokra nem, csak mig nem tunt el a videokartya volt jo ra.


Szerintetek ugy kb mennyit erhet? Gondolom keveset, de mennyi az a keves? Van ennel regebbi laptopom is itthon, 7 eves, 10 eves ok is csak disznek vannak, kb muzeumi darabnak google chrome-on kivul masra nem jok, sot meg arra se nagyon. Ha nem er szinte semmit inkabb tartom csak ugy lehet a szuleim majd neteznenek valamikor es ugy jol jon.

Mar van uj laptopom de annyira nem tartanek +ba 3-at porolodni. Eladjak beloluk semmi aron?



2018. szept. 29. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy elszállt a vidikártya, elijeszti a vevőt.

Ha cserélhető-amit nem tudok-, akkor megveheti valaki...

Félő, hogy a vga után más is következik...

2018. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen valoszinuleg :). Azert gondoltam hogy valami ilyen semmi arban lehet.
2018. szept. 29. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Bontsd meg!


Bár lehet, más alkatrésze is el fog sülni előbb-utóbb...

2018. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet.. elég rosszúl megy :c
2018. okt. 3. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!