Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet oldani, hogy a...

Meg lehet oldani, hogy a vírusirtó ne ugorjon fel mint ablak, hanem csak mint oldalt/alul értesítés ha frissíteni szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első gépes, a technika ezen részéhez meglehetősen keveset konyító gimis lennék. A problémám csak annyi lenne, hogy eddig már kétszer is véletlenül úgy frissül a gépemen a vírusirtó, hogy gépelés közben felugrott az ablak - ezt ugye én nem láttam, csak hallottam, hogy na most történt valami. Most a szokásos 30 napos próbaverziót töltöm, de a hónap végén tervezem visszavinni a boltba, ahol a gépet is vette, és a cuccokat rá tették. Tudok olyat kérni a sráctól, hogy tegye rá megint, és tiltsa le, hogy ablakként feljöjjön a frissítés? Én magam nem szívesen próbálkoznék letölteni/állítgatni, mert félek csak nagyobb bajt csinálnék, viszont arra hogy három havonta újra rakja a dolgot, meg nincs pénzem. Valaki esetleg konyít egy kicsit a dologhoz? Meg lehet ezt így oldani, vagy más képen?



2018. okt. 2. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt senki sem gondolatolvasó. Milyen konfig (laptop, asztali), használod interneten? Mi ez a bizonyos vírusirtó? Ha csak 30 napos próbaverzió, akkor meg kell venni a licenszét. De vannak ingyenesek is, pl. Avast free.
2018. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!