Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lecseréljem a gépemet egy...

Lecseréljem a gépemet egy gyengébbre?

Figyelt kérdés

Munkahelyváltás előtt állok, és úgy néz ki heti pár órám lesz csak gépezni.

Tavaly vettem egy konfigot, ami az akkori igényeimnek megfelelt, azóta se játszok rajta csak egy játékkal amihez kellene ilyen erősségű gép, de mivel meguntam, így már csak olyan játékkal játszom amihez elég egy gyengébb gép is.

Konfigom:

Asus b350ma alaplap

ryzen 5 1600

1050 TI 4gb

8gb RAM(DDR 4, 3000mhz)

120 SSD


Kérdés, érdemes lenne lecserélni egy gyengébb gépre ha nem használom ki? Vagy később megbánnám?

Autót tervezek venni, így a +pénz jól jönne , viszont nem tudom mennyit nyernék ha eladnám és építenék egy gyengébb konfigot.


2018. okt. 3. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ėrtelme nem lenne gyengėbbre cserėlni! Ha ezt eladod,veszel újat sem nyersz sokat.
2018. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
a komplett gépet kár kukázni.a procit és a kátryát eladhatod,vehetsz helyette egy ryzen 5 2400g procit és akkor ott az apu.már ha elég a vega 11 teljesítménye.előtte mindenképp tedd fel a legfrissebb biost.
2018. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aztán, ha több időd lesz vagy megjön a kedved valami hardveréhesebb játékhoz, nem lesz semmid. Ráadásul csak nagyon nyomott áron menne el.
2018. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!