Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsung galaxy s8? (Többi lent)

Samsung galaxy s8? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tudnátok véleményt mondani a Samsung galaxy s8 készülékről? (Olyan írjon akinek ilyen készüléke van). Telefon vásárlás előtt állok és ez a telefon tűnik most a legjobb "befektetésnek". Most egy alsó kategóriás Samsungom van 2 éve bírja és még most is használható viszont már váltani szeretnék, ezért gondoltam ha veszek egy felső kategóriást az akár több mint 3 évig is bírná nálam. Nem játszok a telefonon, zene hallgatásra, telefonálásra és netezésre használom. Amire még kíváncsi vagyok az az akkumulátor, mennyit bír körülbelül? (Mint írtam nem nagyon játszok vele és a netezést se úgy kell elképzelni hogy egész nap nyomkodom, pár órát.)
2018. okt. 6. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem S8+ van, S6-ról váltottam. Nagyon jó telefon, gyors, stabil. Nekem aktív használattal bőven kibírja a napot. Kamera nagyon jó telefonokat csinál, egy frissítéssel kap Super Slow-Mo-t (mondjuk nem 960, "csak" 480 FPS). A kijelző valami elképesztő, nekem nagyon bejön a hajlított képernyő, bár üvegfólia nem úgy tapad meg rajta, mint kéne, de megmarad, csak néha kicsit erősebben kell megnyomni :D Íriszszkenner gyors és elég pontos. Összességében én nagyon megszerettem, és bátran ajánlom is.
2018. okt. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!