Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » UHU Linuxot használ valaki?...

UHU Linuxot használ valaki? Évekkel ezelőtt használtam, most ismét elő venném, de nem tudom működik-e még a közösség mögötte, van-e frissítés?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó verzió már 8 éves. Én nem kínlódnék vele. Inkább valami aktív disztró, pl Ubuntu vagy Mint
2018. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy apró javítás #1-hez:

UHU-Linux 3: 2014.07.17. (3.15 kernellel)


A baráti kör oldalán (ubk.hu) vannak frissítési csomagok, még idén nyáriak is. Egyéb (működő) hivatalos oldalakat nem találtam már hozzá.

2018. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az UBK-s fejlesztők kiadtak egy UHU-ra épülő, de attól független változatot két éve, de azt nem merem kipróbálni épp a függetlenség miatt. Azt írták a fejlesztők, hogy sem uhu, sem debian csomagok nem jók hozzá... :(


Azt reméltem, hogy a háttérben hátha van még néhány lelkes fejlesztő, aki karban tartja a csomagokat.

2018. okt. 12. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak az UBK1 és UBK2 kiadások. Csomagok (deb), frissített komplett ISO-k:

[link]

2018. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!