Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bankkartya egyenleg feltoltes...

Bankkartya egyenleg feltoltes banki automatan keresztul?

Figyelt kérdés

Udv!


Mar csinaltam ilyet, de mar nem emlekszem ra hogy hogyan kell bankkartyara feltolteni automatan keresztul, mert en nem lattam olyan opciot.

Neten akarok kulfoldrol rendelni cuccokat es ahhoz kene



2018. okt. 16. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem minden automatánál van ilyen funkció, de ahol van, ott ki lesz írva.

Lépéseket nem írom le, mert egyrészt magától értetődő, másrészt bankonként eltérő lehet

2018. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kártyára nem töltesz. Számlára töltesz .

A kártya a számla tartozéka, hogy pénzt tudj kivenni a számládról.

Ha pénz van a számládon, akkor a kártyáddal használni tudod azt az összeget.

2018. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.valaszolo

Aha ertem, koszi, akkor mar ertem hogy miert nem sikerult mert ott probalkoztam mint egy hulyegyerek xd, mert egy masik bankban voltam :D


2 valaszolo

Oke ugy ertettem, koszke

2018. okt. 16. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy az ATM-nek támogatnia kell a pénz befizetést. Viszont számolj vele, hogy akár 2-3 nap is lehet, mire megjelenik a számládon a befizetett összeg (szóval jobban jársz, ha bemész a bankba és a pénztárnál fizeted be az adott összeget a számládra)
2018. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó, ezt nem tudom honnét veszed, nem tudom melyik banknál van így, mert nekem a KHnál azonnal megjelenik, akár éjjel 1kor is tehetek be pénzt, vagy hétvégén

plusz ez ingyenes míg a pénztári befizetés nem

2018. okt. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Raiffeisen. Mondjuk elég régen raktam be így pénzt és akkor mióta megszívtam vele, azóta nem is használom ezt a funkciót. Persze lehet, hogy változtak azóta a jogszabályok, a banki gyakorlat etc.
2018. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!