Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell engedélyezni webolda...

Hogy kell engedélyezni weboldalakat, felugró ablakokat Operában? Játszanék valamivel, de szerintem a reklámblokkoló blokkolja a játékot, szeretném betenni a kivételek közé.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2018. okt. 21. 22:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Megvan, fölül rámentem a kis kék pajzsra, de még mindig ezt írja ki, Operát használok, nem hozza be a játékot; a Chrome már nem is futna a gépemen; de ez meg asszem azt állítja, hogy én Chrome-ot használok; pedig rég nem.


Sorry, Google Chrome can't run this app

You are using Google Chrome that does not support the Unity Web Player plugin needed to run this app.

We recommend using another browser, such as Internet Explorer, Firefox or Opera.

2018. okt. 21. 22:40
 2/3 A kérdező kommentje:

Erről a játékról lenne szó

gamejolt.com/games/muddy-heights/39301

Rámentem, hogy play, de nem indítja el. Láttam egy videóban, hogy ezzel játszott a srác, ez alatta volt, ő rakta be.

2018. okt. 21. 22:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne Operát használj hanem mindjuk Mozzila/Chrome/Edge/Explorer?!
2018. okt. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!