Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gep bekapcsolaskor nem megy...

Gep bekapcsolaskor nem megy tovabb?

Figyelt kérdés
Kaptam egy uj ramot, beleraktam a gepbe es amikor beindul megy minden szepen es egyszer csak kiirja hogy:dhxi, vagy dhxl is compressed. Es cntrl alt del az ujrainditas. A regi rammal meg mukodott, de most hogy az ujat kivettem mar ugy sem mukodik. A ram amit kaptam az hasznalt es ddr2es gepem van. Valakinek van otlete? Koszi a valaszokat
2018. okt. 27. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg memóriahiba.

Memtest86+ programot töltsd le, írd ki és boot-lj be vele.

Hagyd 8-9 kört futni.

Teszteld ki, mely modul (vagy modulok) hibásak.

2018. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1: Ha nem tud bootolni, az sem lesz megoldás. :/
2018. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke koszi megprobalom
2018. okt. 27. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Memtest-tel lehet hogy elindulna, csak az oprendszer indításával van problémája a gépnek.
2018. okt. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A winchester a szar, van masik gep es annak a ramjaval sem indult, kicsereltem a vinyot mert vissza kene seedelni a cuccokat de mar a masik sem indult be, az enyem pedig beindult a regi ramokkal, masik vinyoval.
2018. okt. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!