Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet valaki adattudós / adatelemző?

Figyelt kérdés

Programtervező informatikus szakra szeretnék jelentkezni az SZTE-re, de a napokban felkeltette az érdeklődésem az adattudós/adatelemzői állás. Jelenleg olyan keveset tudok róla, hogy azt sem tudom, hogy ugyanaz-e a kettő, vagy két teljesen más szakirányról van szó.


A lényeg, hogy azt olvastam, hogy a megfelelő informatikai ismeretek mellett az adatelemzőknek szükséges otthonosan mozogni a közgazdaságban is. A Corvinus Egyetemnek van egy külön erre a szakmára szakosodott része, ha jól informálódtam, viszont az SZTE-n is fel tudok venni közgazdasági tantárgyakat pluszban az alapok mellé, de nem tudom, hogy ez elegendő alapot tud-e nyújtani, és fel tudnám-e venni a versenyt egy kifejezetten erre specializálódott emberrel.


Ha esetleg tudnátok küldeni néhány ezzel foglalkozó könyvet, jegyzetet, bármit, azért nagyon hálás lennék.


Köszi szépen a válaszokat!



2018. okt. 27. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
2018. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!