Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mobilinternet-kontra Diginet?

Mobilinternet-kontra Diginet?

Figyelt kérdés
Gyorsan kellen döntenem, mert jövő héten költözöm és nem érek rá órákat, napokat böngészni, értelmezni. Ezért szeretnék így tájékozódni, kérlek segítsetek! Szóval a mobilinternet a gyorsaság mellett szól, de tartok tőle más nem nagyon. A városban, házban kiépített kábelent- Diginet- van. Az a baj, hogy albérlő leszek és ehhez kell a főbérlőm beleegyezése, aki jó messze lakik. Tehát mire ideér és bekötik, letellik vagy két hét. Ráadásul én napi több órát internetezek, és elég gyakran töltök le filmeket, zenéket. Amit a mobilinternetről eddig tudok, az nekem nagyon drága lenne, ami ér is valamit. A diginetnél elő tudok fizetni már 2500-ért, 20/10 Mbit sebességgel. Ha jól sejtem, ez lenne a megoldás, még ha lassú is jelen helyzetemben. Légyszi, aki ért is hozzá- én nem- segítsen dönteni!
2010. jún. 24. 22:05
 1/1 czibles ***** válasza:

egyértelműen digi.

sokkal gyorsabb is és olcsóbb is. mobilnettel ha töltögetsz visszaveszik a sebességet.

2010. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!