Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail-en elküldött üzenet?

Gmail-en elküldött üzenet?

Figyelt kérdés
gmailen elküldött üzenetet valahogy meglehet oldani, hogy a címzett ne tudja elolvasni? Tudom van egy ilyen visszahívó funkció de nem volt ilyesmi beállítva, tehát ha valahogy letiltom mondjuk a gmail címét vagy bármi meglehet hogy eltűnik? bármiylen lehetőség érdekel, ha van....köszi előre is!

2018. nov. 2. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen lehetőség, ha nem bizalmas módban küldted a levelet (abban van visszavonás). Amit elküldtél, annak másolata a másik fél fiókjában szerepel. A saját elküldött példányoddal bármit csinálhatsz, a másik fél beérkező vagy olvasott levelét sem fogja törölni.
2018. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem...köszi.
2018. nov. 2. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Chrome alatt Dmail plugin-nal van rá lehetőség, de ahhoz, hogy vissza tudd hívni azzal is kellett volna elküldeni gondolom.


Itt írnak róla:

[link]


És itt a bővítmény:

[link]


A gmail saját visszahívás funkciójával egyébként is csak 30 percen belül lehet visszahívni.

2018. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen itt is előre kéne gondolkodni, de ez egy rohadt nagy logikai marhaság...mivel, ha már azzal kezded, hogy esetleg törölni akarod elég valószínű, hogy el se küldöd, egyébként meg ezt miért nem lehet automatikusan megoldani nem is értem. te küldöd a levelet magadat védnéd vele, lennie kellene ilyen funkciónak.
2018. nov. 2. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:

"te küldöd a levelet magadat védnéd vele, lennie kellene ilyen funkciónak."


Teljesen jó ez így, ahogy van. Gondold meg mit írsz, kisfiam.

2018. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kisfiam neked a szomszéd kutyája, még csak nem is fiú vagyok :D

te beszélsz hülyeséget, magyarázd meg akkor, azzal hogy nincs ilyen funkció alapból, hogy a véletlen elküldött levelet vissza hívd kit védenek? Azt akinek küldöd, de végülis őt se mert attól függ kinek gond a levél tartalma.

2018. nov. 2. 14:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Értelmes embereknél nincs véletlenül küldött levél.
2018. nov. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen, csak be kell kapcsolni a beállításokban. 30 másodpercig működik, azaz a küldés gomb után még fél percig függőben tartja a levelet, és csak utána küldi el. Ekkor, eddig még visszavonhatod, mert ez tényleg egy reális példa arra hogy véletlenül, idejekorán lett kiküldve egy levél, vagy meggondolatlanul, nagy hévvel, felelőtlenül.
2018. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg nem vagyok értelmes, mert 1 kép benne maradt véletlen a másik 10 között, amit nem akartam elküldeni :D nagyon értelmes lehetsz bár a %-odból látszik is, milyen hasznos ember vagy :D
2018. nov. 2. 14:12
 10/12 anonim ***** válasza:

"de ez egy rohadt nagy logikai marhaság...mivel, ha már azzal kezded, hogy esetleg törölni akarod elég valószínű, hogy el se küldöd"


Nem feltétlenül, küldhetsz vele minden levelet, nem csak azt, amit esetleg majd vissza akarsz vonni, így ha mégis előfordul, hogy olyant küldtél el, amit nem akartál, vissza tudod hívni, sőt ahogy olvastam akár automatikus "önmegsemmisítést" is be lehet állítani vele.


Persze a csatolt képekkel más a helyzet, ha kimenti a címzett a levélből mire visszahívod, akkor úgyis megmarad nála.

2018. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!