Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül alaphelyzetb...

Miért nem sikerül alaphelyzetbe állítanom a gépemet?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat romlott a gép teljesítménye (játékra használom, sokkal rosszabbul futnak, itt például PUBG-ről van szó,de még a fortnite se fut lagg nélkül.) és ezért felmerült bennem hogy újrarakom a gépet,viszont pendriveom nincsen,telepítő CD-m se,ezért maradt a gép alaphelyzetbeállítás minden fájl törlése opció. Ezt már többször megcsináltam,de akkor nem volt semmi probléma,és a teljesítmény is a régi volt.

Mikor megvettem a gépet semmi probléma nem volt,jól futott minden. Elkezdi a folyamatot,majd 30%-nál megáll és kiadja ezt a hibaüzenetet: A gép alaphelyzetbe állítása egy hiba miatt nem sikerült. Semmi változás nem történt.

Néztem már interneten videókat a lehetséges hibákról és azoknak megoldásáról,de igazából semmi normálisat, hatásosat nem találtam.

Valaki esetleg tudna segíteni? Közeljövőben új gépet veszek,de addig verseny előtt kéne gyakorolnunk és így nemtudok mert 20 fps-em van nagyobb harcok közepette.

Nem a konfigurációmmal van a probléma.

I5-6500

gtx 1050

8gb (2x4) ddr4 black fury 2133mhz



2018. nov. 2. 20:51
 1/5 zebulon66 válasza:

Alaphelyzetben

Ezt rendszer visszaállításra érted?

Vannak takarító programok érdemes azt megpróbálni pl ashampoo oldalán.

2018. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van külön ilyen hogy gép alaphelyzetbe állítása. Ki lehet választani hogy mindent töröljön, vagy csak alaphelyzetbe állítsa,illetve hogy az egész meghajtót kitisztítsa.

Valami megoldást nem tudsz esetleg?:/ Jövőhéten veszem a másik gépet,de addig valamit kezdenem kéne vele... megnézem amit írtál,köszi.

2018. nov. 2. 21:48
 3/5 roli2003super válasza:
Akkor mindegy ha újrarakod a windowst.
2018. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kelleni fog egy telepìtő pendrive. Könnyű elkészíteni, és 1-2 óra helyett 15 perc alatt megvan az újratelepítés.
2018. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1,85gb-os pendriveom van csak,és erre az egy hétre nem igazán vennék emiatt másikat. Akkor más megoldás nincsen?
2018. nov. 3. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!