Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak egy mesterség...

Hogyan csináljak egy mesterséges intelligenciát ami képes érzelmeket felismerni Twitter-üzenetekben?

Figyelt kérdés
PLS help!!!!!

2018. nov. 4. 13:00
 1/8 Szirty ***** válasza:
3%
Írnod kell egy programot, ami gombnyomások és egérmozdítások hosszú sorozata...
2018. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lol?
2018. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lol!
2018. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts le egy mesterségesintelligencia-készítő programot, az két kattintással megcsinálja helyetted.
2018. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 a billentyűket nem kell nyomogatnom közben???


Értelmes válaszokat PLS!!!!

2018. nov. 5. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Értelmes kérdéseket PLS!!!!


Semmilyen mesterséges intelligenciát nem tudnál készíteni a gyakori kérdések segítségével, max Googleból kapott válaszokat kaphatnál, de ha nem tudsz magad keresni Googleban, nyilván ezt sem fogod tudni megcsinálni.

Még azt sem írtad le, hogy milyen programozási nyelvet ismersz, vagy hogy mégis hogy gondoltad?


De persze feleslegesen írtam le ennyi mindent, mert ez csak egy troll kérdés. (kivéve ha nagyon fiatal, vagy nagyon buta vagy)

2018. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Javában kell megcsinálni és nem használhatok "mesterségesintelligencia-készítő programot".


Van 80000 tanuló adat amihez tartozik címke is, amely a pozitív vagy negatív érzelmi

töltést reprezentálja. Ezután jön 20000 adat amihez nekem kell a címkét meghatározni.


Hogyan lehetne ezt megcsinálni????

2018. nov. 6. 11:33
 8/8 Szirty ***** válasza:
3%

"#1 a billentyűket nem kell nyomogatnom közben???"


Ez szerinted mit jelent?:

" gombnyomások és egérmozdítások hosszú sorozata..."


(én úgy tudom a billentyűzet nevű szerkezeten gombok vannak. No nem kabát gombok, hanem nyomógombok...)

2018. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!