Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt az indamail/vipmail...

Mi történt az indamail/vipmail applikációval?

Figyelt kérdés
Új telefont vettem, le akartam erre is tölteni a vipmail-es indamail appot, de nem találom a play store-ban. Tudja valaki, mi ez az egész? Végleg megszűnt vagy átmenetileg nem elérhető? Keresgéltem a neten, de semmi infót nem találtam - ami persze, nem jelenti, hogy nincs ;-) Köszi.
2018. nov. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz rá a Play-ben a Saját alkalmazások és játékok között a Könyvtár fülre. Minden valaha telepített appot megmutat ott, még ha nincs is feltelepítve akkor is. Onnan keresd ki az érintett appokat és telepítsd.

Ahogy elnéztem, a Play-ből le lettek ezek szedve, bár én amúgy azt sem tudtam, hogy léteznek ilyen levelező szolgáltatók, pláne azt nem, hogy appjuk is van. [link] - egyébként az indamail az App Store-ban fent van az indamail, de sajnos ez számodra nem releváns.

2018. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Uff, szép magyar mondatot írtam én írtam én" - igen, valami ilyesmit :D

"egyébként az indamail az App Store-ban fent van, de sajnos ez számodra nem releváns."

2018. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:-) Köszi szépen, tökéletesen értettem. Igen, kerestem a könyvtáramban és bár fura, de ott sem találtam! Vagy kétszer ellenőriztem, mégsem. Én sem értem/értettem, végül azért érdeklődtem már itt.
2018. nov. 6. 20:06
 4/5 Popovics válasza:

Ki van írva az indamail gépházába:


"Az android klienset nem fejlesztjük tovább ezért kikerült a Play áruházból. Terveink szerint lesz majd egy másik kliens helyette, de ez még odébb van."

2019. máj. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. aug. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!