Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok létrehozni egy 2....

Nem tudok létrehozni egy 2. vezeték nélküli hálozati kapcsolatot. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 14:01
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Tán elkopott volna billentyűzeted, ha legalább annyi infót adsz meg a problémádról, hogy az megválaszolható legyen?!
2018. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért gondolják az informatikus félék hogy egy laikus ért a programozáshoz vagy nem tudom mi ez-hez!??


Ilyenkor megértem az 50+ hogy mérgesek a fiatalokra amiért nem tudják érthetően elmagyarázni pl hogy működik egy közösségi oldal :D

2018. nov. 9. 11:42
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Ez most kb. olyan mikor elmész az orvoshoz, de nem mondod meg a tüneteidet, hadd találgasson csak. Mint ahogy ő félre fog diagnosztizálni, úgy mi sem tudunk segíteni.


Miféle vezeték nélküli hálózatot akarsz létrehozni? Csatlakozni akarsz Wi-Fi routerhez, vagy Wi-Fi routert akarsz beállítani? És hogy érted 2. vezeték nélküli hálózati kapcsolatot? Van első is?

Milyen operációs rendszert használsz? Milyen típusú hálózati eszközöket használsz? stb. stb..

2018. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!