Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csatlakozás az internethez!...

Csatlakozás az internethez! Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
vettem egy notebookot!a netet hozzá akartam kötni!hozzákötöttem rendessen a netet!a gép kiírta h kapcsolat nélküli munka...nem tudom beállíani és nem értek hozzá h h tudnám megoldani h végre legyen netem!a notebookba nem tudok cd-t berakni mert nincs hely..valami telepítő program kell hozzá?vagy miért nem ismeri fel a gép a modemet?segítsetek légyszi
2010. jún. 25. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni,hogy milyen laptophoz ,milyen netet szeretnél .
2010. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ehhez a notebookhoz:ACER Aspire One D250-0B a t-home-s netet!
2010. jún. 25. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát elég szűkszavú választ írtál arra a kérdésre ,hogy milyen a net,körülbelül mint mikor megkérdezik,hogy milyen autód van és az a válasz rá,hogy :kék.

Namindegy, valószínűleg vezetékkel kapcsolódsz a Tés modemhez,aminek lehet jelszava,felhasználó neve ha Adsl.Ezeket a sz.gépben kell megadni,hogy a gép rá tudjon csatlakozni a netre.

2010. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ebben igazad van!:) viszont az a probléma h sehogy se jövök rá h hol és hogyan kell ezt csinálni!a vezeték nélküli kapcsolatot átírtam helyi kapcsolattá,viszont folyamatosan egy másik modemet ír ki a gép és nem azt ami rá van dugva!mégis hogy csináljam akkor?:( hol kell beállítani,vagy hol keressem h működjön minden!vagy esetleg h ha van egy oldal ahol ez levan írva h mit hogyan kell csinálni amikor internetet csatlakoztatunk azt örömmel elfogadom!köszi előre is
2010. jún. 26. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!