Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha nyomtattatni szeretnek...

Ha nyomtattatni szeretnek papiriorszerbe 20oldanyit de amit nyomtatni kellene az a neten van akkor nem lehet? Marmint akkor nem tudom elvinni amit nyomtatni kell, mert a neten van. Es akkor igy mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés
Infobol nem vagyok vmi ugyes de most tenyleg panikba vagyok esve mert keddre kellene es ha nem lesz meg az anyag akkor szaktanari lesz a vege. Koszonom,ha vki segit!

2018. nov. 11. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyomtatáshoz már a kész anyagot kellene vinned valamilyen adathordozón. Még egy "nem ügyes" diáknak is meg kell tudnia csinálni legalább egy kijelölés-másolás-szövegszerkesztőbe illesztés műveletet, és azzal megkapod a kész anyagot is hordozható formában, ha elmented a gépre.

Nem túl gyakran, de előfordul hogy nem jelölhető ki a szöveg, de akkor is még sokszor letölthető a kész fájl, és akkor azt el tudod vinni.

2018. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol van internet. De elviheted usb-nnis, a legtöbb önkiszolgálós helyen pedig gépre letöltöd és kinyomtatod, pl copy guru stb, keress rá a városodra és a nyomtatás szóra.
2018. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha letöltöm az anyagot pendrivera és úgy viszem el azt úgy lehet esetleg?
2018. nov. 11. 18:29
 4/6 Alain Delon ***** válasza:
3: Igen. Egyébként is így szoktuk.
2018. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minicopynal van net


Hihetletn ez a magyar oktatási rendszer.....

2018. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemsemmi logika...
2018. nov. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!