Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GYK-n aláhúzás? (Esetleg más...

GYK-n aláhúzás? (Esetleg más jelölés? )

Figyelt kérdés

Különböző okokból és célokból más és más internetes böngészőt használok.

Ma azt vettem észre, hogy MS Edge böngészőt használva, az egyik GYK-válaszban egy szám alá van húzva: [link]

Opera, Google Chrome és Mozilla Firefox böngészőkkel nézve, az aláhúzás nem látható:

Opera: [link]

Chrome: [link]

Firefox: [link]


Van valamilyen rejtett karakter, ami kiváltja az aláhúzást? Általánosságban is lehet a GYK-n valahogy alá- fölé húzást, ilyesmit megjeleníttetni?



#GYK aláhúzás #GYK föléhúzás #GYK karakter kiemelés
2018. nov. 14. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Unicode karakterek:

[link]

előállításhoz eszköz:

[link]

2018. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
L̲o̲l̲
2018. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, bár, attól, hogy látom a második válaszban az eredményt, nem tudom, hogyan kell csinálni?

Sajnos, az első válasz alapján sem tudom. A második link segítségével elő tudom állítani, de nem tudom, hogyan írhatok én így?

Azt tudom, hogy például, Alt+25 azt jelenti, hogy az Alt-billentyű nyomvatartása mellett 25-öt írok a jobb oldli számbillentyűn, és felengedve az Alt-ot, megjelenik a ↓.

De, például, az U+0332-t hogyan kell írnom? És lépésről-lépésre mit kell tennem, hogy adott karakter, szöveg legyen aláhúzott?

2018. nov. 17. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!