Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Windows 10-ben...

Hogyan lehet a Windows 10-ben a virtuális billentyűzetet bekapcsolni?

Figyelt kérdés
Ha idegen nyelven írok, akkor az rendben van hogy átváltom a billentyűzetet arra a nyelvre, de ha egy speciális karakterre van szükségem, az elég nehéz így vaktában megtalálni. Tudom, hogy létezik ilyen, mert már nekem volt ilyenem, de most egyszerűen nem találom.

2018. nov. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak írdbe a Startbenüben a keresőbe, hogy virtuális billentyűzet, nekem erre kidobja. Angolul nekem úgy van hogy On-screen keyboard
2018. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam: "Válassza a Start lehetőséget, majd válassza a Gépház > Könnyű kezelés > Billentyűzet, és kapcsolja be a Képernyő-billentyűzet használata alatti kapcsolót. A képernyőn megjelenik egy billentyűzet, amellyel navigálhat a képernyőn, és szöveget írhat be. A billentyűzet bezárásig a képernyőn marad." Bekapcsolás Win + Ctrl + O
2018. nov. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!