Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan Tudnám ezt megcsinálni?...

Vok! kérdése:

Hogyan Tudnám ezt megcsinálni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy kérdéssel fordulok hozzátok. Azt szeretném megkérdezni hogy, adott egy gép, amelynek specifikációi: 2 magos amd proci, ddr2 asus m3r78l alaplap. "Amely gyárilag összerakott gép" És arra lennék kíváncsi mivel az alaplapon csak PCI1X- es csatlakozó található, hogy én egy 1x to 16x-es átalakítónak a segítségével nem-e tudnám azt megoldani hogy bele rakjak a gépbe egy 1GB videokártyát? Egyáltalán lehetséges-e ez? "nem nagyon értek hozzá" Nagyon szépen köszönöm előre is a hasznos válaszokat :)
2018. nov. 18. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

azt írja hogy van rajta pci-e 16

[link]

de attól még nem 100% hogy egy komolyabb kártyát el tud látni árammal. erre nem igazán költenék

2018. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha található is rajta PCI16X akkor is ezen a módon egy másik kártya van benne amin 2 db PCI1x van Itt a kép: [link]
2018. nov. 19. 06:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha netán azt a kártyát elehetne távolítani akkor megvagyunk, de ha nem akkor én erre gondoltam [link] ennek a segítségével megoldani hogy belerakjak egy kártyát. Nem szeretnék én erre sokat költeni meg nem egy csúcs kártyát csak hogy meglegyen azokban a kis játékokban az a + fps amit szeretnék.
2018. nov. 19. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!