Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy használt Huawei...

Kaptam egy használt Huawei P20 telefont és alaphelyzetbe állítás után Bypass google Account-ot szerettem volna! Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Eljutottam a menüben a get started with voice access-ig és ide kattintva egy videónak kellene megjelennie, de nem történik semmi! Van valakinek ötlete ezzel kapcsolatosan?

#telefon #bypass google account
2018. nov. 23. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd meg azt, hogy jelentkezzen ki, akitől kaptad.

Ja, hogy lopott? Bocs, abban nem tudunk segíteni.

2018. nov. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem is ismersz ember!

Németországban vagyok és tönkrement a telefonom , viszont hamarosan indulok haza és a panzió tulajdonosa ajánlotta fel , hogy ad egyet mivel neki van plusz kettő amit nem használ.Egy idős hölgyről van szó és nem ő végezte a kezdeti beállítást , hanem egy korábban itt lakó úriember és már nincs meg az a cetli amire felírta az adatokat!Találtam megoldást csak az enyém nem megy végig a folyamaton. A get started with voice access-re kattintva egy videónak kellene betöltődnie , de nem történik semmi!Erre szeretnék megoldást találni!Egyébként szívesen feltöltök fényképet igazolvánnyal a kezemben és kérem , hogy az alaptalan sértő rágalmazásokat mellőzük!

2018. nov. 24. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!