Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek van lehetőség...

Szerintetek van lehetőség játék streamben keresni kiegészítő pénzt?

Figyelt kérdés

Mennyire telt a piac ill. mennyire nagy a nézettség itthon?


Ha valaki tud valamit írja meg, köszönöm!


2018. nov. 23. 23:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekelne, mert jelenleg tudnék, meg van hozzá a kellő kongigurációm is ill. sok ideig volt hobbim is a videójátékozás.
2018. nov. 23. 23:53
 2/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg szívesen ismerkednék olyanokkal akik esetleg már csinálják is.
2018. nov. 23. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Van és nincs.

Ha nagyon egyedi vagy és nagyon jó előadó,megvan hozzá a technológiai tudásod, és persze nagyon jó vagy a játékokban akkor talán. Persze csak magyar piacra gyártani ilyen tartalmat nem igazán lehet hosszútávon. A piac viszont túltelitett, és mivel sponzor-t kb lehetetlen szerezni így nehéz. Persze ami munkába belekerül hogy összeszedj pár ezer forintot havonta abból már megcsinálnál 1 szakmát amivel fix kereseted lenne. Munka mellett meg igazán komolyan nem lehet csinálni, hosszútávon az se megy általában.

2018. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Főként FPS/TPS és egy-két autós arcade volt a favorit évekig kivéve a szerep és stratégiai jellegű Szóval ilyen)(aki nem ismerné: pl. Darksiders, The Witcher vagy Dragon Age stílusuak kimaradtak).
2018. nov. 24. 00:04
 5/7 A kérdező kommentje:

Singel playerre gondolok csakis. Olyasmi, mint amit Oszkár csinál. Van benne tapasztalatom és kellő háttértudás is sok vagy majdnem minden játéknál.


Van valamennyi értelme így vagy nem igazán?

Mint írtam több tucatot végigvittem régen, de sose streamereztem és nem is volt észben. Most vagyok ott, hogy nincs főállásom és így talán tudnék időt erre szakítani.

2018. nov. 24. 00:08
 6/7 anonim válasza:
Van, csak a magyar közönség nem elég népes ahhoz, hogy megfelelő nézettséget, ezáltal bevételt generáljon.
2018. nov. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Singleplayer játékot abszolút nincs értelme streamelni, ha nem te vagy a legviccesebb ember a világon, senkit nem fog érdekelni. Az egyetlen reális esélyed az, hogy a következő felkapott esport játékban nagyon gyorsan, nagyon jó leszel és benne leszel az első 2-3 magyarban akik streamelik.
2018. nov. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!