Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cossacks 3 nem tudok multyplay...

Cossacks 3 nem tudok multyplayerbe egy szobába se csatlakozni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
akár melyik szobába próbálok a többjátékos módba belépni egy szempillantás alatt azt írja ki hogy ki lettem rúgva haverom is csinált szobát jelszóval rá meg minden és akkor is automatikusan kidob és azt írja ki hogy ki lettem rúgva pedig nem ő rúgott ki hanem a játék automatikusan többször is újra telepítettem próbáltam másik mappába telepíteni ,de úgy se vált be.Amúgy eredeti a játék steamről.Gondoltam arra is hogy esetleg azért mert ráraktam egy magyarítást is de nem hiszem hogy attól lenne de próbáltam azt is kiszedni belőle hátha de nem tudtam sehogy mi lehet a baj? a válaszokat előre is köszönöm :)

2018. nov. 26. 11:38
 1/1 anonim válasza:
csao , nekem is ez a baj , megoldottad már a problémát?
2019. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!