Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS4 flashelés tényleg tönkrete...

PS4 flashelés tényleg tönkreteheti a gépet?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy már van a ps4-re is ilyen lehetőség, régebbi konzoloknál úgy tudom néha tönkretette a gépet, ez a ps4-nél is így van? Chippeltetés biztonságosabb? Bár ha lehet már ilyet is, nem tudom hogy hova vigyem a konzolt. Négyéves ps4 500 GB-s konzol, már nem szoktam használni, átálltam a PC-re, eladni már nem akarom, mert nem érné meg, nem kapnék érte sokat, pedig azért még bírja rendesen a strapát, és még van pár exkluzív cím amit szívesen kipróbálnék.

2018. nov. 26. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Tudtommal nem "törhető", nem Flash-elhető. Ez új.
2018. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
na ilyet se láttam még hogy vki psről váltott pcre.
2018. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem uj, nagyon regota vannak cfw-k a ps4hez. Nem nagyon kell felni toluk, haladj leiras alapjan es verzioszamokat duplan is ellenorizd. Chipek kozul 1-2 ertelmetlen vacak van csak, HEN cfwvel jarnal a legjobban.
2018. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5.05-ig szinte minden verzió "törhető" webexploittal. Nem szokott problémát okozni, de ha mégis megdöglik a gép nyom nélkül eltüntethető.
2018. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A flashelése úgy működik, hogy rárakok egy 5.05 vagy régebbi rendszerfrissítést, utána kikapcsolom a netet rajta, pedrive-ról rárakom a ps4 belső merevlemezére a játéktelepítőt ami ahhoz a rendszerfrissítéshez van, és a ps4-en telepítem?
2018. dec. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!