Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ipad hadználat a mindennapokban?

Ipad hadználat a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy táblagėpet általános feladatokra. 130 körül van Ipad 128gb os. Viszont sohasem volt almás termėkem. Pár hülye, alap kėrdėsem lenne ezzel kapcsolatban. (Jelenleg win táblagėpem van)

Ipadra is gonfolom le lehet tölteni filmeket pl a data oldalról, vagy zenėket youtuberól) ezt hogy lehet egyszerűen telefonra tenni? Most csak simán usb vel összekötöm a tabot a telefonnal aztán annyi. Ipadel ez megy? Van egy HP lėzernyomtatóm. Megoldható róla a nyomtatás? Sajna egy jobb win tab ennek a sokszorosa árban... Droidban kb a huawei m5 ami ilyen...


2018. nov. 27. 16:36
 1/6 szlory válasza:
Nyomtatni tudsz, filmek zenék viszont pá-pá. Nem warezre van hangolva. Bütykölni lehet, de nem kényelmes, a gyári iTunes szolgálja azt a célt, hogy számítógépről rátölts dolgokat. Én stream előfizetésekkel használom, illetve zene előfizetéssel. Mondjuk 130-ért nem tudom, melyik iPad jön ki manapság, de akkor inkább válassz Androidot. Nem lesz annyira egyben, de pont ezért bármit találsz ki, meg tudod valósítani. Az iOS nem a bütykölésre alapul, hanem arra, hogy amit ők kitaláltak, az neked megfelelő. Mely esetben viszont verhetetlenül jó. Van iOS, Android és Windows tabletem is - mindet másért/máshogy szeretem.
2018. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A data az azėrt nem feltėtlen warez. Saját cuccaim is vannak fent a tárhelyen. De akkor azt mondod böngėszővel onnan sem tudok letölteni? Mert akkor az Ipad kilőve.
2018. nov. 27. 17:05
 3/6 A kérdező kommentje:
2018. nov. 27. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rá semmit letölteni.
2018. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oks. Köszi! Akkor ez kizárva. Úgy nėz ki, akkor marad a droid. Esetleg spórolas egy jobb win10 esre.
2018. nov. 27. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a nem tudsz rá tölteni semmit dolog, ezt mindig olyanok mondják akik nem használnak ipad-et.

Torrentezni nem lehet rajta, majd minden mást igen.

2018. nov. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!