Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ģépház csere után nem tölt be...

Ģépház csere után nem tölt be a windows?

Figyelt kérdés
Minden jól lett összerakva viszont a win 10 nem tud megfelelően elindulni jibát kapom indítsam újra
2018. dec. 3. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak nincs jól összerakva.

Véletlenül szétszedéskor vagy összerakáskor nem voltál statikusan feltöltődve?

2018. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem.A biost megnyitom mindent defaultra állítok és mégsem tölt be.Valahogy csökkentett módban kéne indítani
2018. dec. 3. 22:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Előfordulhat hogy az ssd-t látja a gép de az nem kap elég áramot és azért nem tölt be?
2018. dec. 3. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy mindent defaultra teszel még nem feltétlen lesz jó. Uefiben telepített rendszerről beszélünk? Ebben az esetben uefi az elsődleges?

Egyáltalán mi az a hiba amit dob?

Ha az ssd nem kap elég feszültséget akkor a bios sem látja.

2018. dec. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első alkalommal annyit írt ki hogy a windows 10 nem tudott megfelelően elindulni indítsa újra azóta viszont a már eddig sem jut el hanem simán sötét a képernyő cmos resetet csinálok ha hazamegyek ha úgysem tölt be akkor újrazelepítem
2018. dec. 4. 08:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a windows nem tudott elindulni felirat jön be akkor nem a biosban lesz a gond, mivel az ssd-ről a bootolás már megkezdődött
2018. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, kösz!
2018. dec. 4. 08:45
 8/8 A kérdező kommentje:
oké szerencsére bios reset után még az EZ debug ledek is felgyulladtak szal kiderült h a D rammal van probléma átpakoltam őket most már jó de érdekes egy hiba jelenség ezt sosem láttam még ilyet sima gépház cserénél
2018. dec. 4. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!