Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen routert ajánlotok,...

Milyen routert ajánlotok, vagy kit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy Netis WF2419I router amihez egy acces point-kent (ap) egy új routert csatlakoztatnák. Milyen routert ajánlotok hogy vegyek ahhoz hogy AP pont ként csatlakozhasam a mostani routert? Nem tudom hogy mi közül válogathatok mivel nem nagyon láttam hogy ki lenne tüntetve ez az opció a routerekre?

És ha már AP-n ként van csatlakoztatva akkor akár a gépet már az AP routertől akár UTP kábellel csatlakoztatható direktben a pc?



2018. dec. 9. 18:06
 1/3 Derwer ***** válasza:

Bármelyik router tudni fogja ezt.

A TPLINKek olcsóbbak és jók, a gyengébb CPU vagy kevesebb RAM ilyenkor egyáltalán nem számít.

A router LAN portjait tudod majd használni (WANt ne használd)

2018. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, meg lenne egy kérdésem ehez kapcsolódóan ha lehet.

Hogyha konfigurálom AP re a routert akkor meg tudom csinálni azt hogy az egyik szobából fogja a jelet a router és a másik szobában a 2 router közvetíti a jelet a PC be lan kábelen keresztül ? Vagy a routernek muszáj bekötni az internetet?

Remélem nem buta kérdés..

2018. dec. 10. 06:36
 3/3 Derwer ***** válasza:

Hogy mi van ? Kérlek írj értelmesen.

"A" routert kód össze a "B" routerrel. LAN portokon.

Mindegyiknek megmarad a wifi és LAN képessége is.

2018. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!