Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Citromail jelszavam megváltoztattam, mert feltörték, de ennek már vagy 5 hónapja. Felírtam kis cetlire, de sajnos azt nem találom. Próbálkoztam az elfelejtett jelszóval, de alternatív e-mailom nem mentette el, és a kérdésekre... hát nem tudom a választ, kb:10 éve adtam meg őket. Ha valaki tudna segíteni, az az ewcsi6123@gmail.com-ra tudna nekem emailt küldeni? Nem gyakran figyelem a gyakori kérdeseket, ezért jó lenne, ha arra kapnám a választ, de ha nem, az se baj.

2018. dec. 9. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá, már vagy 50 jelszóval próbalkozzam, amiket mindig álltalában megadok.
2018. dec. 9. 20:53
 2/3 anonim ***** válasza:

- hamarosan spamek tömege fogja elárasztani az e-mail fiókodat, címet nem írunk ki nyilvánosan

- minek használsz citromailt, ha van gmailed is?

2018. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert van pár fontos adat ami kéne onnan, + azt a fiók alig használom, jó ha havi 1x felnézek rá. Nem az a fő fiókom semmi érdekes nincs benne ezért mertem kiírni. Ha nem tudsz segíteni, ne válaszolj. Köszönöm.
2018. dec. 9. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!