Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha windows7 pro aktiváló...

Ha windows7 pro aktiváló kóddal aktiváltam hogy eredeti legyen a windows 10-em, akkor hogyan bírom megoldani, hogy pendrive-os újratelepítéskor eredeti legyen megint?

Figyelt kérdés
be kellene írnom azt a kódot megint amivel aktiváltam?

2018. dec. 17. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

A telepítő nem fogja elfogadni a Win7-es kódot énszerintem.

Ha eredeti Win7-ről frissítettél akkor digitális licenced lett, ez esetben nem kell beírj semmilyen kódot, telepítés közben fel fogja ismerni a géped.

2018. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, digitális kulcsot kaptál a win10-hez, telepítés után automatikusan aktiválni fogja, amint nethez jut.
2018. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A W10-et elég egyszer akíválni. Ha _ugyanazt_ a verziót telepíted újra, akkor csak kapcsolódni kell az internethez, és újra aktíválja magát.

Újra telepítés közben, amikor a kódot kéri, simán át kell lépni...

2018. dec. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
eredetileg win10 volt rajta, nem volt aktiválva aztán kaptam ergyik ismerősömtől egy win7 pro kulcsot és mondta hogy elfogadja. szóval ha újratelepítem, már nem fogja elfogadni? mit tudok ezzel kezdeni?
2018. dec. 17. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért telepítenéd újra pendrive-ról, ha a Gépházon (alkalmatáson) is végezhetsz tiszta telepítést?
2018. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

Gépház->Frissítés és Biztonság->Helyreállítás

2018. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, hatékonyabbnak tartom :)
2018. dec. 17. 20:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan a konfigod a Win7-et is felteheted, sokkal stabilabb véleményem szerint
2018. dec. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nincs baj a konfigommal, win7et sajnos nem szeretem régebben sem szerettem nekem a win10 az ideál de azért köszi a véleményed :D
2018. dec. 22. 00:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Driverek szempontjából értettem, előző voltam :)
2018. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!