Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van a Win 7-es notebook-...

Thomas Mann 33 kérdése:

Miért van a Win 7-es notebook-om a Windows üdvözöljük üzenete előtt betöltéskor 10-ből 8 alkalommal majdnem egy perc tétlenségnek tűnő fekete képernyő?

Figyelt kérdés
15-20 másodperc egyébként ssd-ről a betöltés, de ha ez a fekete képernyő bejön, várni kell legalább egy percet. Írással nem volt elhasználva az ssd, a Samsung programja azt írja jó a kondíciója, S.M.A.R.T szerint sem tűnt fel semmi. Rapid be/ki kapcsolástól is független.
2018. dec. 18. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:

Erre válaszoljatok, helyesebb megfogalmazása ennek a kérdésnek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2018. dec. 18. 18:08
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom törölni ezt
2018. dec. 18. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre törölték a másikat :D

Rendszergazdai parancssorban menjen egy sfc /scannow és egy chkdsk /f, talán megoldja.

2018. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CspCsj ***** válasza:

Gyorsan rákeresve hasonló tünetet okozott:

- Bitdefender és Avast víruskeresők,

- kártyaolvasóban hagyott SD-kártya,

- bedugva hagyott külső USB merevlemez,

- Windows havi rendszerfrissítés (következő havi telepítésekor megjavult)

stb.

2018. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hagyján az 1 perc, akkor aggódj, ha több ideig nem tölt, vagy egyáltalán. Ez a rendszer sérülései miatt van, újra kell telepíteni.
2018. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Úgy tűnik az üres SD kártya volt a ludas. Pedig azt gondoltam mennyivel jobb a vakdugó helyére beraknom az SD kártyát, hogy ne vesszen el :D

Milyen szavakkal kerestél rá? Én is próbáltam google-ben.

2018. dec. 18. 19:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban SD-microSD adapter zavart talán be...
2018. dec. 18. 19:42
 8/8 CspCsj ***** válasza:
Ezt írtam Google keresőbe: "windows 7 black screen before welcome"
2018. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!