Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy informatikai rendszergazda...

Egy informatikai rendszergazda mennyit keres?

Figyelt kérdés
Informatikai rendszergazdának tanulok és szeretném tudni, ha élvegzem a szakot kb. mennyi pénzt fogok keresni. Légyszi normális válaszokat írjátok!! Köszönöm!!

2018. dec. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
300e-tol masfel millioig kb. barmennyi lehet.
2018. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
200 ezer és a csillagos ég között. Talán sejted, nem mindegy, hogy egy általános iskola, vagy egy bank rendszergazdája vagy.
2018. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a legalább középfokú iskolai végzettséget, illetőleg középfokú szakképzettséget igénylő munkakörben foglalkoztatott munkavállaló által, a teljes munkaidő teljesítése esetén is a garantált bérminimumot kell alkalmazni"

[link]


Ez jelenleg 180500 Ft.

2018. dec. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzem: az előbbi összeg bruttó bér.
2018. dec. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én két és fél éve dolgozom rendszergazdaként, először egy iskolában voltam, meg kell hogy mondjam, a közalkalmazotti bértábla nagyon gyér...minimálbért kaptam, mert törvényileg fel kell rá kerekíteni.

Aztán váltottam, hulladékgazdálkodási cég informatikusa lettem bruttó 200-ért, majd onnan lépegettem fel, most nettó 200 amit megkapok. Hozzá kell tenni, hogy ez ÉK magyarország, az itteni bérekhez képest ez jó. Majd idővel ha már lesz 4-5 év tapasztalat akkor szóba jöhet a HELL energy, vagy hasonlók, ahol a dupláját is el lehet a mostani béremnek kérni.

Más régiókban más a helyzet, pesten és környékén például nagyon sok a betöltetlen rendszergazdai állás, hamarabb ki lehet alkudni egy nagyobb bért. Olyan helyen viszont ahol sokan vannak egy pozícióra, ott inkább el kell fogadni az ajánlott bért, aztán majd idővel nő.

2018. dec. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!