Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan alkalmazás, ami...

Létezik olyan alkalmazás, ami egy képen lévő személyt meztelenné tesz?

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég, hogy a képen meztelen, akkor ott az Adobe PhotoShop vagy a GIMP. Némi tudással menni fog. Ha a valóságban szeretnéd meztelenül látni, ahhoz sajnos nincs megfelelő program.
2018. dec. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Komoly photoshop tudással menni fog! Én 5-6 év után tartok ott hogy egyetlen kép 10-40 perc szerkesztést igényel,bár ritkán keresnek meg ilyesmivel :D
2018. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"10-40 perc szerkesztést igényel" - 'szeretkezést igényelt' olvastam, de hát úgy látszik van a freudi elszólás mellett freudi félreolvasás is
2018. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 CspCsj ***** válasza:
100%

Ha létezik is ilyen program, akkor az másvalaki meztelen testét és a kiválasztott személy fejét vágja össze.

(egy fürdőruhás fotónál valószínűleg csak az eltakart részt másolják át másvalakiről)


A lényeg: egy harmadik személy meztelen testrészeit fogod látni a képen, - más mód nincs ilyesmire.

2018. dec. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ahogy írják, csoda program nincs. Photoshopban lehet "kamu" képet csinálni, én is csináltam már ilyet saját felhasználásra.
2018. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"Saját felhasználásra" :-?
2018. dec. 19. 17:32
 7/9 anonim válasza:
100%
Fúbammeg. Ez most tényleg komoly?
2018. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy pikk pakk magától meztelenné varázsol bárkit egy alkalmazás. Olyan már van amivel lehet szerkeszteni, némi tudással, meg gyakorlással elérhető ez a szint hogy a legtöbb képszerkesztővel megtudj szerkeszteni egy olyan képet ahol az illető ruha nélkül van. De akkor is más meztelen testét kell rávarázsolni.

A tapasztaltaknak valóban megvan ez 1 óra alatt. Én is jó pár éve szerkesztek Photoshoppal bár én nem szoktam ilyen jellegű képeket csinálni, én többnyire szórólapokra szerkesztek kapott alap képekből effekteket meg mindenféle dolgot amit a megbízóm kért. De így is kellett nekem jó 3 év tanulás hogy erre a szintre eljussak. Az alapokkal, tényleg a Photoshop alapjaival jó 1 évet foglalkoztam. Nem vittem túlzásba azért, mert sokszor volt az hogy 2 hétig nem nyúltam hozzá, meg amit megtanultam magamtól, vagy ismerős segített azt hagytam ülepedni pár napig, és utána gyakoroltam kő keményen.

Nálam Photoshopnál a legnagyobb kihívás az volt amikor egy régi fotót bedigitalizálva küldtek át, de volt rajta sérülés, meg persze fekete fehér volt, enyhén sárgás. Az volt a munkám hogy javítsam fel, és színessé tegyem. Ezt pusztán szívességből vállaltam el, mert ez nekem is kihívás volt. Nem volt megszabva határidő de elmondom hogy azzal jó 3 hónapig foglalkoztam. Mindig újra kezdtem, meg videókon tanultam alap dolgokat a javításról, retusálásról, és ezeket gyakoroltam, kitapasztaltam, igyekeztem úgy csinálni hogy azért jó is legyen de nem úgy jött össze, aztán ismét nulláról kezdtem, fórumokat olvastam, meg egy grafikussal is beszéltem erről elég sokat, mert ő szívesen segített nekem, mert nagyon szeretett ezzel foglalkozni, ő is ajánlotta fel nekem, de így virtuálisan kommunikálva nekem nehezebben jött át, mint ha mellette ültem volna, és látom ő hogy csinálja, és utána meg én csinálom.

2018. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anettbp válasza:
100%
Remélem nincs.
2018. dec. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!