Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Philips Ambilight...

Marsmello kérdése:

Vettem egy Philips Ambilight 3 7300 series tv-t. Kifogástalan 10/11. De két dolog picit zavar amit ha valaki segitene megoldani azt megköszönném ?

Figyelt kérdés
Az első, hogy amikor online filmet akarok elinditani és ráklikkelek a “beküldött linkek” lehetőségre azon nyomban kidob. Ennek mi lehet az oka? A második, pedig az lenne hogy nemtudom rajta bekapcsolni a bluetooth. Mikor rányomok hogy “eszköz keresése” nem találja a telefonunkat. Mi lehet a gond?

2018. dec. 20. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Első passz.

Bluetooth. Próbáld fordítva. A telefonnal keresd meg a tvt. Esetleg egy masik blue app al.

2018. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Második passz :)



a tévébe épített böngészők - szerintem - nem teljes értékűek. Egy csomó dolgot tudnak de lehet hogy pl egy capthca-nál elakad. Nem úgy kezeli ahogy kellene. A saját tévénken ha egy asztali gép böngészőjét veszem alapul, amint írtam nem egészen úgy kezeli az oldalakat. Ezt el kell fogadni, hogy ilyen.

2018. dec. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első lehet akár szoftveres hiba, vagy épp hiányosság. Esetleg szándékos tiltás is, bár az nem így szokott kinézni. Ezzel sokat nem tudsz tenni, maximum a TV rendszerét tudod frissíteni (amit soha nem ajánlok, mivel rendre többet árt, mint használ).


A másodikat okozhatja az is, hogy a telefon nem látható módban van. Régebben ezt külön engedélyezni kellett a bluetooth beállításai között, ma viszont már sokszor az is elég, ha azon a képernyőn van a telefon, ahol listázza a bluetooth eszközöket, és a képernyő nincs lezárva. Plusz, mint azt előttem is írták, érdemes fordítva megpróbálni, és a telefonnal kerestetni a TV-t. Párosítás után már nem lesznek hasonló gondok.

2018. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:

1.

Mivel ezen Android rendszer van, ezért kipróbálnék más böngészőket. (főleg amelyik reklámszűrő kiegészítőt is támogat)

Alkalmazások > Google Play Áruház menüpontban

Nem igazán van tapasztalatom, mivel nincs Androidos eszközöm.

Legutóbb Firefox-ot tettem fel ismerős tablet-jére, uBlock szűrő kiegészítővel, amikor sorozatokat akart nézni.

Biztos van jobb alternatíva is.


2.

Rendszerint csak pár Bluetooth profilt szoktak a TV támogatni, így nem tudnak mindenféle eszközhöz csatlakozni.

[link]

[link]


Sajnos a leírásában nem találtam meg, hogy ez a TV milyen profilokat támogat.

[link]


Ismerős TV-je például a következő profilokat támogatja:

(pár napja kerestem, hogy neki miért nem ismeri fel a Bluetooth hangszórót és a telefonját)

HID - egér, billentyűzet kezelés

HOGP - energiatakarékos módban működő egér és billentyűzet kezelés

3DSP - 3D szemüvegek kezelése

SPP - szabványos adatcsatorna (pl. hang-videolejátszás távirányításához)


Viszont telefonjáról a képet át tudja küldeni (hanggal), - igaz wifi-n keresztül. (Screencast/Screen mirror)

2018. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!