Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy laikus kérése: Win7...

Egy laikus kérése: Win7 rendszeren Maxell 16x DVD-re szimplán átmásoltam a filéket. Mivel nem dvd íróval történt az átmentés nem tudom, ennyi művelet elegendő-e ahhoz, hogy az adatok tartósan megmaradjanak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valamilyen programra mindenképpen szükséged lesz hozzá, mert a windózba épített megoldással nem lehet használható lemezt írni. A legelterjedtebb a Nero, de azt nem ajánlom, mert hatalmasra duzzadt, és már mindent tud, csak dvd-t írni nem. Nekem a CD Burner XP bevált.
2018. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a CD Burner XP-t ajánlom.

Ez a "filéket" viszont nagyon jó!

2018. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Van nekem egy Ashampoo Burning Studio 12 dvd íróm. Csakhogy nem tudom, hogyan kezeljem vele a a másolatokat tartalmazó DVD-t.
2018. dec. 25. 09:42
 4/5 Szirty ***** válasza:
100%

"...hogy az adatok tartósan megmaradjanak?"


Teljesen mindegy milyen programmal írod, az adatok nem fognak tartósan megmaradni (évtizedekig).

Hacsak nem valami csúcsminőségű lemezt használsz.

2018. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Van nekem egy Ashampoo Burning Studio 12 dvd íróm"

Az szoftver, ami lehetővé teszi az írást

De az nem DVD író. DVD író az, amibe behelyezed a lemezt, és beolvassa. A DVD író kifejezés sem helyes, mert az meg DVD meghajtó, a szoftver pedig írószoftver

2019. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!